O firmie

Spółka ADBUILD zajmuje się kompleksową realizacją prac budowlanych i instalacyjnych w systemie generalnego wykonawstwa, modernizacją i adaptacją wszelkiego rodzaju pomieszczeń oraz sprawowaniem funkcji Inwestora Zastępczego. Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od 2009 roku, od styczna 2015 roku nastąpiła zmiana formy prowadzenia działalności gospodarczej na spółkę prawa handlowego.

Naszym nadrzędnym celem jest usatysfakcjonowanie i ciągłe wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom wszystkich naszych klientów, a także ciągłe doskonalenie współpracy z nimi. Elastyczność naszej Firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową – dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej.

W realizacji wykonywanych zadań korzystamy z najnowszych technologii i wysokiej jakości sprzętu. Pracowników, jak i współpracowników firmy cechuje rzetelność i fachowość oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte na budowach zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Jesteśmy w stanie wykonać wszystkie zlecenia, nawet te najbardziej nietypowe. Firma posiada potencjał pozwalający realizować dowolne przedsięwzięcia w krótkim czasie a powierzone prace wykonuje rzetelnie i terminowo.

Artur Kochanowski

Prezes Zarządu